راه های کسب درآمد

6 قانون برای شاد زیستن

6 قانون برای شاد زیستن

به گزارش سرویس بهداشت و درمان ایسنا، کارشناسان در مقاله ای در سایت اینترنتی نوترالب در این باره خاطرنشان کردند: اگر عادت خوب را همین الان بپذیرید، می توانید در تمام طول عمر از خودتان مصون باشید.
در این مقاله قوانینی ارائه شده است که به شما کمک می کند زندگی شاد و سالمی داشته باشید. 

قانون اول ورزش کردن است.
اگر ورزشکار نیستید، ورزش ها و تمرینات بسیاری وجود دارد که می توانید به راحتی در منزل انجام دهید. سعی کنید به همراه دوستانتان چند نوبت در هفته این تمرینات را انجام دهید. هم چنین می توانید همدیگر را ترغیب کنید که برای گرفتن امتیاز بیشتر، تمرینات بیشتری را انجام دهید. یک راه دیگر هم پیاده روی کردن است اگر 30 دقیقه در روز پیاده روی کنید از مزایای فراوان آن بهره مند خواهید شد.
قانون دوم، استفاده از یک تکنیک آرامش بخش است. 
در دنیای پر استرس امروز پیدا کردن راهی برای رسیدن به آرامش بسیار حائز اهمیت است. در هر روز زمانی را به این کار اختصاص دهید. برای این کار در روز، 10 تا 20 دقیقه یک جای خلوت بنشینید و تمرینات تنفس عمیق را انجام دهید.
قانون سوم می گوید؛ از نور آفتاب بهره مند شوید.البته منظور این نیست که ساعت ها در آفتاب قرار گیرید و هیچ محافظتی از پوست خود نداشته باشید بلکه فقط چند دقیقه در روز اگر در تماس با نور خورشید باشید بدنتان می تواند به اندازه کافی که برای سلامت شما مطلوب و مورد نیاز است، ویتامین D تولید کند.
قانون چهارم به شما توصیه می کند که خواب مناسب و کافی داشته باشید.
کم کردن از ساعت خواب برای انجام کار یا برنامه های دیگر در نهایت به شما آسیب می رساند. شما به طور متوسط به هفت تا هشت ساعت خواب در هر شبانه روز نیاز دارید. هم چنین در روزهای تعطیل آخر هفته استراحت مناسبی داشته باشید.
قانون پنجم شامل دنبال کردن رژیم غذایی سالم است.از مصرف غذاهای ناسالم و تنقلات پرهیز کنید. اگر نمی توانید تنقلاتی را که مورد علاقه تان هستند به طور کامل کنار بگذارید، بهتر است تا حد امکان مصرف آنها را به حداقل برسانید. همچنین در طول روز مقادیر زیادی آب بنوشید.
قانون ششم و آخر، خندیدن است. 
خنده مزایای فراوانی دارد. فیلم های خنده دار ببینید و با کسانی ملاقات کنید که مثبت و شاد هستند. سعی کنید از افراد منفی و احساسات منفی دوری کنید.
منبع : ایسنا

سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس
افزایش آمار بازدید