راه های کسب درآمد

گوشی رایگان بگیرید

کمی وقت بگذارید و با حوصله مطالعه کنید.

حتماً از طریق ایمیل تون لینک خودتون رو فعال کنید.

چند وقت پیش یک ایمیل برای من آمد که محتوای آن به شرح زیر بود :

موبایل رایگان دریافت کنید!!!

یک چنین ایمیلی هر کس را شگفت زده خواهد کرد، من هم مثل همه شما متعجب شدم ولی دلیلی که باعث شد من ثبت نام کنم این بود که ثبت نام کاملاً رایگان بود و شخصاً هیچ ضرری احساس نکردم. و با تحقیقی که در این خصوص انجام دادم به این نتیجه رسیدم که این سایت از شرکت های زیادی آگهی دریافت کرده و درآمد زیادی دارد که در این بین دادن تعدادی Mobile Phones، Gaming Consoles،MP3 Players، HDTVs، PC/Mac چیزی نیست.

بله، شما هدیه خودتان را شخصاً از بین لیست هدیه ها انتخاب می کنید. اکثر هدیه ها از شرکت هایی است که به این سایت ها تبلیغ میدهند مثل شرکت های سونی اریکسون، نوکیا، سامسونگ و غیره. بالأخره چند روز پیش یک دستگاه موبایل Nokia N9 به دستم رسید.

باور کنید که خیلی خوشحال شدم و به سراغ کامپیوتر رفتم که اگر شد باز هم هدیه بگیرم. مثلأ برای گرفتن یک گوشی lumia800 نیاز به 13 زیرمجموعه دارید یعنی شما 13 تا دوست ندارید؟!!!

و اگر N9 بخواهید 37 نفر باید زیر مجموعه جمع کنید.

هر گوشی یا هر هدیه ای که بخواهید باید یک تعداد خاصی زیرمجموعه جمع کنید که بالاترین تعداد زیرمجموعه ها 45 نفر هست.

به نظر من که دوستان و آشنایان همه شما بیشتر از 45 نفر هستند، در ضمن آنها هم پس از ثبت نام و زیرمجموعه گیری یک گوشی رایگان میگیرند.

شما پس از عضویت یک کد رو به عنوان کد عضویت از سایت دریافت می کنید که مثلاً کد من 92838383 است و می تونید با این کد زیرمجموعه بگیرید و به ازای هر فردی که در سایت عضو میشه و در قسمت معرف کد شما رو وارد می کنه و حداقل یک آفر رو مثل شما تموم می کنه هم یک امتیاز کسب می کنید. طبیعتاً وقتی که مثلاً 100 امتیاز داشته باشید می تونید 2 یا 3 وسیله که در مجموع ارزشش کمتر از 100 امتیاز هست رو دریافت کنید.

مراحل ثبت نام:

ابتدا با استفاده از لینک زیر به سایت xpango وارد شوید :

ثبت نام کنید

و در قسمت Sign-up Now نام (First Name) و نام خانوادگی (Last Name) و آدرس ایمیل (Email Address) را وارد کرده و در بخش انتخاب هدیه (Select a Gift) روی هدیه ای که می خواهید انتخاب کنید (Mobile Phones،Gaming Consoles، MP3 Players، HDTVs، و PC/Mac) را کلیک کنید، سپس گزینه !get started را کلیک کرده و به صفحه بعد بروید و طبق مراحل زیر عمل کنید:

FIRST NAME: نام خود را بنویسید.

LAST NAME: نام خانوادگی خود را بنویسید.

EMAIL: آدرس ایمیل خود را وارد کنید. (ایمیل شما باید واقعی باشد، چون برای تکمیل ثبت نام به آن نیاز دارید)

PASSWORD: برای خود پسورد انتخاب کنید.

ADDRESS 1: آدرس خود را دقیق به انگلیسی بنویسید.

(برای نوشتن آدرس به زبان انگلیسی از انتهای همین پست کمک بگیرید)

TOWN/CITY: شهر خود را بنویسید.

COUNTY/STATE: نام استان خود را بنویسید.

COUNTRY: نام کشور خود را از لیست انتخاب کنید.

POST CODE/ZIP: در این قسمت کد پستی منزل خود را وارد کنید.

FREE GIFT: نام هدیه خود را از لیست انتخاب کنید.

RFERRAL ID: در این قسمت یک کد وجود دارد که مطلقأ به آن دست نزنید.

در قسمت TERMS AND CONDITIONS یک تیک زده و REGISTER را کلیک کنید.

توجه: اگر کد نوشته نبود یعنی ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه ندارید و ثبت نام شما اعتبار ندارد، چون حتمأ میبایستی از طریق لینک معرفی شده وارد سایت xpango وارد شده و ثبت نام کنید.

اگر در هنگام ورود مشخصات مشکلی پیش نیاید پس از REGISTER شدن میتوانید به ایمیلتان وارد شده و بر روی لینک اول یعنی لینک Click Here to Verify کلیک کرده تا ثبت نام شما تکمیل شود و بعد بر روی لینک دوم کلیک کرده و وارد صفحه ای به نام Congratulations Registering خواهید شد که لینک زیر مجموعه گیری شما در آن موجود است، شما باید این لینک را به دوستان خود بدهید و هر کسی با این لینک ثبت نام کند زیر مجموعه شما خواهد شد.بعد از اینکه کسی در زیر مجموعه شما قرار گرفت و فعال شد (یعنی زیر مجموعه گرفت) 1امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از کسب امتیازهای لازم برای دریافت پکیج انتخابی می توانید آن را درخواست بدهید تا ارسال شود.

بعد از این به خود شما بستگی دارد که چه کار می کنید و چند نفر را میتوانید زیر مجموعه خود کنید.

در خارج از ایران آدرس دادن مثل ایران نیست مثلأ: بلوار گلستان - میدان گلستان - خیابان گلها - کوچه 4 - ساختمان گلها - طبقه 4 - واحد 11

که این آدرس درست برعکس باید نوشته شود.

No پلاک مثل : No 23 به معنی پلاک ۲۳

Floor طبقه متل : Forth Floor به معنی طبقه4

Building ساختمان مثل : Golha Building به معنی ساختمان گلها

Alley کوچه مثل : Forth alley به معنی کوچه 4

St خیابان مثل : Golha St به معنی خیابان گلها

Sq میدان مثل : Golestan Sq به معنی میدان گلستان

Blv بلوار مثل : Golestan Blv به معنی بلوار گلستان

(پلاک= No (پلاک 17 = No 17) / واحد = Unit / طبقه = Floor / ساختمان = Bldg/ کوچه = Alley / خیابان = St / خیابان بزرگ = Ave / بلوار= Blvd / میدان = Sq / چهارراه= Cross / بعد از = After/ قبل از = Before / شرقی = East / غربی = West/ شمالی = North / جنوبی = South / جاده = Rd)

توجه:

بیشتر از یک بار در یک کامپیوتر ثبت نام نکنین، چون حساب شما باطل میشه.

در مکانهایی مثل کافی نت یا سایتهای کامپیوتری مدارس و دانشگاهها ثبت نام نکنین، چون احتمال اینکه دو نفر از طریق یک کامپیوتر ثبت نام کنن خیلی زیاده و عضویت هر دو نفر باطل میشه.

آدرستون رو دقیق وارد کنین چون وسیله ای که انتخاب می کنین به اون آدرس فرستاده میشه.

هر نفر که به سایت معرفی می کنید و آفر رو تکمیل میکنه = یک امتیاز

کافیه لینکتون رو به دوستاتون، همکلاسیها و ... بدین تا عضو بشن. برای گرفتن هدایای بالاتر هم میتونید دامنه کارتان را گسترش بدید و علاوه بر دوستان لینک خود را از طریق اینترنت هم معرفی کنید. مثل زدن وبلاگ یا فرستادن لینک با یاهو مسنجر و ...


باز هم تأکید میکنم:

حتماً از طریق ایمیل تون لینک خودتون رو فعال کنید.

سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس
افزایش آمار بازدید